CAŁKOWITE NAGRODY PIENIĘŻNE W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM W 2023 ROKU = 39,500 XNUMX USD. WEJDŹ TERAZ! x

ONE EYELAND PHOTOGRAPHY NAGRODY 2022
TYTUŁ ZWYCIĘZCY

One Eyeland Photography Awards z przyjemnością ogłasza zwycięzców roku 2022. W tym roku nagrody przyznane przez jury składające się z 29 wybitnych artystów otrzymało ponad 3600 zdjęć z 56 krajów. W sumie nasi sędziowie zdecydowali się przyznać 30 trofeów fotograficznych, 33 złote, 141 srebrnych, 296 brązowych i 230 finalistów. Nasze gratulacje dla zwycięzców.

JATENIPAT JKBOY KETPRADIT FOTOGRAF ROKU - ZŁOTO (130 punktów)


ANDRZEJ BOTO FOTOGRAF ROKU - SREBRO (115 punktów)


AZIM KHAN RONNIE FOTOGRAF ROKU - BRĄZOWY (102 punktów)


JULIJ WASILEV AMATORSKI FOTOGRAF ROKU - ZŁOTO (49 punktów)


SATHEESH NAIR AMATORSKI FOTOGRAF ROKU - SREBRO (38 punktów)


NANA HANK AMATORSKI FOTOGRAF ROKU - BRĄZOWY (31 punktów)


FOTOGRAF ROKU (KRAJ)

PIOTR ROSSI FOTOGRAF ROKU - AUSTRALIA - ZŁOTO (90 punktów)


AZIM KHAN RONNIE FOTOGRAF ROKU - BANGLADESZ - ZŁOTO (102 punktów)


MORTENA RYGAARDA FOTOGRAF ROKU - DANIA - ZŁOTO (40 punktów)


ONNI WILJAMI KINUNEN FOTOGRAF ROKU - FINLANDIA - ZŁOTO (100 punktów)


CHRZEŚCIJAŃSKI GNIEW FOTOGRAF ROKU - NIEMCY - ZŁOTO (52 punktów)


MARCELLO GALEANO FOTOGRAF ROKU - WŁOCHY - ZŁOTO (23 punktów)


PODSTAWY HYS FOTOGRAF ROKU - JAPONIA - ZŁOTO (30 punktów)


MIHAJŁ PAWŁENKO FOTOGRAF ROKU - ŁOTWA - ZŁOTO (25 punktów)


WYPRZEDAŻ FOTOGRAF ROKU - MEKSYK - ZŁOTO (62 punktów)


STUE REES FOTOGRAF ROKU - NOWA ZELANDIA - ZŁOTO (37 punktów)


ANDRZEJ BOTO FOTOGRAF ROKU - PORTUGALIA - ZŁOTO (115 punktów)


STUART CHAPE FOTOGRAF ROKU - SAMOA - ZŁOTO (35 punktów)


CURTIS GALON FOTOGRAF ROKU – AFRYKA POŁUDNIOWA – ZŁOTO (35 punktów)


XAVIER ORTEGA FOTOGRAF ROKU - HISZPANIA - ZŁOTO (95 punktów)


JATENIPAT JKBOY KETPRADIT FOTOGRAF ROKU - TAJLANDIA - ZŁOTO (130 punktów)


KRZYSZTOF CZERNECKI FOTOGRAF ROKU - ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO - ZŁOTO (85 punktów)


Emily Rybak FOTOGRAF ROKU - STANY ZJEDNOCZONE - ZŁOTO (45 punktów)


PROFESJONALNI ZWYCIĘZCY TYTUŁÓW INDYWIDUALNYCH

ONNI WILJAMI KINUNEN FOTOGRAF ROKU - REKLAMA - ZŁOTO (50 punktów)


AZIM KHAN RONNIE FOTOGRAF ROKU - REDAKCJA - ZŁOTO (50 punktów)


ANDRZEJ BOTO FOTOGRAF ROKU - SZTUKA PIĘKNA - ZŁOTO (70 punktów)


XAVIER ORTEGA FOTOGRAF ROKU - PRZYRODA - ZŁOTO (60 punktów)


JATENIPAT JKBOY KETPRADIT FOTOGRAF ROKU - LUDZIE - ZŁOTO (100 punktów)


ONNI WILJAMI KINUNEN FOTOGRAF ROKU - SPECJALNY - ZŁOTO (55 punktów)


STEVE’A TURNERA FOTOGRAF ROKU - SPORT - ZŁOTO (35 punktów)


RANKING ZWYCIĘZCÓW ZAWODOWYCH

Ranga Imię Punkty
1 Jatenipat JKboy Ketpradit 130
2 André Boto 115
3 Azima Khana Ronniego 102
4 Onni Wiljami Kinnunen 100
5 Ksawery Ortega 95
6 Piotr Rossi 90
7 Krzysztofa Czerneckiego 85
8 Salem McBunny 62
9 Harry'ego Skegga 55
10 Chrześcijański gniew 52
11 Tania Małkin 50
12 Steve’a TURNERA 49
13 Emilia Fisher 45
14 Mortena Rygaarda 40
15 Bogaty Begany 38
16 Stue Reesa 37
17 Curtis Galon 35
17 Stuarta Chape'a 35
19 Podstawy Hrys 30
20 Daniela Haekera 27
20 Marka Mawsona 27
22 Ściany Cheyne'a 25
22 Mihails Pawlenko 25
24 Marcelo Galleano 23
25 Sara Linda 21
26 Dwi Astini 20
26 Francesco Junior Mura 20
26 Hilary Moore 20
26 Lauren Mclean 20
26 Nando Esteve 20
26 Kręcimy to 20
26 Westona Fullera 20
33 Mateusz Jagiełło 17
34 Hałyna Witiuk 15
34 Justyna Sukotjo 15
34 Orly Catz 15
34 Stephane MOSER 15
38 Cherie Steinberg 14
39 Diana Uelzmann 11
39 Sprzedawcy genów 11
41 Alberto Martineza Bracero 10
41 Alla Maslennikowa 10
41 Andy'ego Grimshawa 10
41 Anny Karvounari 10
41 Anna Hoerter 10
41 Arnauda Taqueta 10
41 Bence, kolega 10
41 Betina Samaia 10
41 BODHA i GILDA 10
41 Christiego Goldsteina 10
41 Krystyna Peters 10
41 Cody'ego Robertsa 10
41 Cristina Salvador Klenz 10
41 Du Pham 10
41 Harry'ego Rotha 10
41 Jiriego Sneidera 10
41 Karolina Skorek 10
41 Katarina Benzowa 10
41 Katarzyna OkrzesikMikołajek 10
41 Kyryło Golovan 10
41 Łukasz Charwat 10
41 Marco Jongsma 10
41 Masza Parkhomenka 10
41 Zamek Maxine 10
41 Mikkel Jul Hvilshoj 10
41 Natalia Pipkina 10
41 Pepe Manzanilli 10
41 Simon Paul Erich Wilhelm Schempershofe 10
41 Takafumiego Nakagawy 10
41 Tuan Nguyen Tan 10
41 Wesleya Dombrechta 10
41 Wolfganga Gangla 10

RANKING ZWYCIĘZCÓW AMATORÓW

Ranga Imię Punkty
1 Juliusz Wasilew 49
2 Satheesh Nair 38
3 Hanka Nana 31
4 ZMIANA PHILLIPA 30
5 Tomohiko Funai 28
6 Judyta Kuhn 27
7 Kazuyuki Toriumi 25
8 Radka von Hirschberga 23
9 Sonja Hietała 20
9 Julia Kenny 20
11 Rudy Oei 15
12 Julio Lucas 14
13 Jacka Świercza 11
14 Alvaro Lamas Rivas 10
14 Diana Iwanowa 10
14 Kateryna Polczuk 10
14 Alex Cao 10
14 MAHAMED RIMON 10
14 Yuusei Nagahata 10
14 Swietłana Melik Nubarowa 10
14 Pocałunek Yvonne 10
14 Cyna Sang Chan 10




Konto Logowanie


OR

Formularz rejestracyjny


OR
20 + 12 =

Wprowadzając kod widoczny w polu, pomagasz programom w korzystaniu z naszych usług. Zapewnia to lepszą wydajność naszych usług.
Zgadzam się, przeczytałem i zaakceptowałem warunki użytkowania i wyrażam zgodę na związanie się wszystkimi jego warunkami.

Klikając „Zgadzam się”, wyrażasz zgodę na Warunki użytkowania i Politykę prywatności One Eyeland oraz otrzymujesz wymagane powiadomienia od One Eyeland drogą elektroniczną.



ZALOGUJ

Zapomniałeś hasła

Poczta Wyślij pomyślnie


Wysłaliśmy Ci link do zresetowania hasła.

Jeśli nie otrzymasz hasła w ciągu 5 minut, sprawdź folder ze spamem.

Jeśli nie ma go w folderze spamu, napisz do nas na adres info@oneeyeland.com i podaj swój adres e-mail użyty do odzyskania hasła.

Aktywacja adresu e-mail

Twój email został pomyślnie aktywowany.

Rejestracja członka

Dziękujemy za rejestrację.

AngielskiChiński (uproszczony)francuskiniemieckiwłoskiJaponkiportugalskiRosyjskihiszpański