CAŁKOWITE NAGRODY PIENIĘŻNE W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM W 2023 ROKU = 39,500 XNUMX USD. WEJDŹ TERAZ! x

ONE EYELAND PHOTOGRAPHY NAGRODY 2023
TYTUŁ ZWYCIĘZCY

One Eyeland Photography Awards z przyjemnością ogłasza zwycięzców edycji 2023. Tegoroczne nagrody, przyznane przez jury składające się z 22 wielokrotnie nagradzanych profesjonalistów zajmujących się kreacją reklamy, otrzymało ponad 3,800 zdjęć z 61 krajów. Nasi sędziowie postanowili przyznać 32 trofea fotograficzne, 45 złotych, 158 srebrnych, 426 brązowych i 270 finalistów. Nasze gratulacje dla zwycięzców.

LAURA CIEMNA FOTOGRAF ROKU - ZŁOTO (145 punktów)


AZIM KHAN RONNIE FOTOGRAF ROKU - SREBRO (122 punktów)


JATENIPAT JKBOY KETPRADIT FOTOGRAF ROKU - BRĄZOWY (120 punktów)


ABHISZEK BASAK AMATORSKI FOTOGRAF ROKU - ZŁOTO (100 punktów)


WAI NOK CHENG AMATORSKI FOTOGRAF ROKU - SREBRO (95 punktów)


JULIJ WASILEV AMATORSKI FOTOGRAF ROKU - BRĄZOWY (89 punktów)


SWATI PS SIDDHARTH RAMASWAMY AMATORSKI FOTOGRAF ROKU - BRĄZOWY (89 punktów)


FOTOGRAF ROKU (KRAJ)

STEVE’A TURNERA FOTOGRAF ROKU - AUSTRALIA - ZŁOTO (57 punktów)


DAISY SEILERN FOTOGRAF ROKU - AUSTRIA - ZŁOTO (57 punktów)


AZIM KHAN RONNIE FOTOGRAF ROKU - BANGLADESZ - ZŁOTO (122 punktów)


JAN KALISZ FOTOGRAF ROKU - KANADA - ZŁOTO (39 punktów)


LIZA KIRINA FOTOGRAF ROKU - CHINY - ZŁOTO (30 punktów)


MORTENA RYGAARDA FOTOGRAF ROKU - DANIA - ZŁOTO (51 punktów)


MIKK JürISSON FOTOGRAF ROKU - ESTONIA - ZŁOTO (25 punktów)


ARNAUD TAQUET FOTOGRAF ROKU - FRANCJA - ZŁOTO (25 punktów)


CHRZEŚCIJAŃSKI GNIEW FOTOGRAF ROKU - NIEMCY - ZŁOTO (50 punktów)


HOWARD TONG FOTOGRAF ROKU - HONGKONG - ZŁOTO (40 punktów)


WENKATESZ RAJENDRAN FOTOGRAF ROKU - INDIE - ZŁOTO (27 punktów)


MARCELLO GALEANO FOTOGRAF ROKU - WŁOCHY - ZŁOTO (22 punktów)


RYO UTSUNOMIYA FOTOGRAF ROKU - JAPONIA - ZŁOTO (32 punktów)


MONICA L CORCUERA FOTOGRAF ROKU - MEKSYK - ZŁOTO (85 punktów)


STEFAN ROMER FOTOGRAF ROKU - NOWA ZELANDIA - ZŁOTO (100 punktów)


MAKSYMALNE ROZWIĄZANIE FOTOGRAF ROKU - ROSJA - ZŁOTO (49 punktów)


MICHAELA DURISOVA FOTOGRAF ROKU - SŁOWACJA - ZŁOTO (32 punktów)


JATENIPAT JKBOY KETPRADIT FOTOGRAF ROKU - TAJLANDIA - ZŁOTO (120 punktów)


WIEDZY JONATHAN FOTOGRAF ROKU - ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO - ZŁOTO (100 punktów)


LAURA CIEMNA FOTOGRAF ROKU - STANY ZJEDNOCZONE - ZŁOTO (145 punktów)


PROFESJONALNI ZWYCIĘZCY TYTUŁÓW INDYWIDUALNYCH

WIEDZY JONATHAN FOTOGRAF ROKU - REKLAMA - ZŁOTO (100 punktów)


HOWARD TONG FOTOGRAF ROKU - ARCHITEKTURA - ZŁOTO (35 punktów)


AZIM KHAN RONNIE FOTOGRAF ROKU - REDAKCJA - ZŁOTO (85 punktów)


LAURA CIEMNA FOTOGRAF ROKU - SZTUKA PIĘKNA - ZŁOTO (145 punktów)


MONICA L CORCUERA FOTOGRAF ROKU - PRZYRODA - ZŁOTO (85 punktów)


JATENIPAT JKBOY KETPRADIT FOTOGRAF ROKU - LUDZIE - ZŁOTO (120 punktów)


HOWARD TONG FOTOGRAF ROKU - SPECJALNY - ZŁOTO (40 punktów)


STEVE’A TURNERA FOTOGRAF ROKU - SPORT - ZŁOTO (50 punktów)


RANKING ZWYCIĘZCÓW ZAWODOWYCH

Ranga Imię Punkty
1 Laura Ciemna 145
2 Azima Khana Ronniego 122
3 Jatenipat JKboy Ketpradit 120
4 Jonathana Knowlesa 100
4 Stefana Romera 100
6 Monica L Corcuera 85
7 Paweł Lovas 72
8 Daisy Seilern 57
8 Mikołaja Duersa 57
8 Steve’a TURNERA 57
11 Erica Kanigana 55
12 Harry'ego Skegga 52
13 Chrześcijański gniew 50
14 Maks. Rozwiąż 49
15 Krzysztofa Czerneckiego 47
16 Howarda Tonga 40
17 Jan Kalisz 39
18 Jasona Baileya 37
18 Michała Foelsa 37
20 Ida von Aves 32
20 Michaela Durisova 32
20 Ryo Utsunomiya 32
23 Mortena Rygaarda 31
24 Liza Kirina 30
25 JIJI Yoshida 27
25 Venkatesh Rajendran 27
27 Stue Reesa 26
28 Arnauda Taqueta 25
28 Mikka Jürissona 25
28 Tomoaki Katsuba 25
31 Marcelo Galleano 22
32 Alana Brooke'a 20
32 Aleksandra BES 20
32 Angelika Fuchs 20
32 Chrisa Behrenda 20
32 Edwarda Mitchella 20
32 Howarda Schatza 20
32 Iwan Macias 20
32 Kin Chan 20
32 Krystian Liebrand 20
32 Marka Mawsona 20
42 Podstawy Hrys 19
43 Matta Sieversa 16
44 Emilia Fisher 15
44 Hameda Fathiego 15
44 Priscilla Vezzit Ferreira 15
44 Sonię Jordan 15
44 Swieta Butko 15
44 Wiktoria Machin 15
50 Marco Benedetti 14
50 Nando Esteve 14
52 Andy Mahr 12
52 Franklina Neto 12
52 Oleg Reszta 12
52 Piotr Lik 12
52 Remuna Beca 12
57 Lauren Mclean 11
58 Andrzej Gabriele 10
58 Benjamina Cole'a 10
58 Briana Lowe’a 10
58 Carine Van Gerven 10
58 Karolina Strothe 10
58 Drew Butterwicka 10
58 Helga Madajowa 10
58 Horsta Kistnera 10
58 Zamek Maxine 10
58 Neala Grundy’ego 10
58 Patrycja Bura 10
58 Ramina Barzegara 10
58 Ramiro Cuevy 10
58 Safeen B 10
58 Sayaka Ichinoseki 10
58 Scott M. Sól 10
58 YUSHO SUGA 10

RANKING ZWYCIĘZCÓW AMATORÓW

Ranga Imię Punkty
1 ABHISZEK BASAK 100
2 WAI NOK CHENG 95
3 Juliusz Wasilew 89
3 Swati PS Siddharth Ramaswamy 89
5 Pekka Ala-Pietila 65
6 Judyta Kuhn 59
7 Satheesh Nair 50
8 Pratika Parulekara 40
9 Ka Hei Więc 37
10 Radka von Hirschberga 35
11 Marka Barthelemy'ego 28
12 Jayakumar MN 27
13 Kazuyuki Toriumi 25
14 Luiza Paulo Grinberga 21
15 JULUS OLDROYD 20
16 Benny Chung 19
17 Koikiego Watanabe 17
18 Julio Lucas 16
19 Inose Yasuo 15
19 Karta Genna 15
19 Shyjith Onden Cheriyath 15
22 Jozuego Smitha 12
22 Alvaro Lamas Rivas 12
24 Tay Yee Ming 10
24 Tadeja Cerkvenika 10
24 Sara Goli 10
24 Daniela Browna 10
24 Marco Pintore 10
24 Bevila Templetona Smitha 10
24 Amit Misra 10
24 Jayeta Floriana 10
24 Kim Douglas 10
24 Pierrot Tellier-Machabée 10

RANKING KRAJOWY ZWYCIĘZCÓW PROFESJONALNYCH

AUSTRALIA

Ranga Imię Punkty
1 Steve’a TURNERA 57
2 Benjamina Cole'a 10
2 Zamek Maxine 10

AUSTRIA

Ranga Imię Punkty
1 Daisy Seilern 57
2 Michała Foelsa 37
3 Sonię Jordan 15

Bangladesz

Ranga Imię Punkty
1 Azima Khana Ronniego 122

BELGIA

Ranga Imię Punkty
1 Carine Van Gerven 10

KANADA

Ranga Imię Punkty
1 Jan Kalisz 39

CHINY

Ranga Imię Punkty
1 Liza Kirina 30

REPUBLIKA CZESKA

Ranga Imię Punkty
1 Oleg Reszta 12

DANIA

Ranga Imię Punkty
1 Mortena Rygaarda 31

EKWADOR

Ranga Imię Punkty
1 Ramiro Cuevy 10

ESTONIA

Ranga Imię Punkty
1 Mikka Jürissona 25

FRANCJA

Ranga Imię Punkty
1 Arnauda Taqueta 25
2 Aleksandra BES 20
2 Alana Brooke'a 20
4 Priscilla Vezzit Ferreira 15

NIEMIECKI

Ranga Imię Punkty
1 Chrześcijański gniew 50
2 Ida von Aves 32
3 Krystian Liebrand 20
4 Horsta Kistnera 10
4 Karolina Strothe 10

HONG KONG

Ranga Imię Punkty
1 Howarda Tonga 40
2 Tomoaki Katsuba 25
3 Kin Chan 20

INDIE

Ranga Imię Punkty
1 Venkatesh Rajendran 27

IZRAEL

Ranga Imię Punkty
1 Swieta Butko 15

WŁOCHY

Ranga Imię Punkty
1 Marcelo Galleano 22
2 Andrzej Gabriele 10
2 Patrycja Bura 10

JAPONIA

Ranga Imię Punkty
1 Ryo Utsunomiya 32
2 JIJI Yoshida 27
3 Podstawy Hrys 19
4 YUSHO SUGA 10
4 Sayaka Ichinoseki 10

MEKSYK

Ranga Imię Punkty
1 MONICA L CORCUERA 85
2 Iwan Macias 20

NOWA ZELANDIA

Ranga Imię Punkty
1 Stefana Romera 100
2 Stue Reesa 26

PORTUGALIA

Ranga Imię Punkty
1 Franklina Neto 12

ROSJA

Ranga Imię Punkty
1 Maks. Rozwiąż 49

SŁOWACJA

Ranga Imię Punkty
1 Michaela Durisova 32
2 Helga Madajowa 10

HISZPAŃSKI

Ranga Imię Punkty
1 Nando Esteve 14

SZWECJA

Ranga Imię Punkty
1 Hameda Fathiego 15

SZWAJCARIA

Ranga Imię Punkty
1 Angelika Fuchs 20
2 Marco Benedetti 14

TAJLANDIA

Ranga Imię Punkty
1 Jatenipat JKboy Ketpradit 120

ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO

Ranga Imię Punkty
1 Jonathana Knowlesa 100
2 Paweł Lovas 72
3 Harry'ego Skegga 52
4 Krzysztofa Czerneckiego 47
5 Jasona Baileya 37
6 Marka Mawsona 20
7 Lauren Mclean 11
8 Scott M. Sól 10
8 Neala Grundy’ego 10

STANY ZJEDNOCZONE

Ranga Imię Punkty
1 Laura Ciemna 145
2 Mikołaja Duersa 57
3 Erica Kanigana 55
4 Edwarda Mitchella 20
4 Chrisa Behrenda 20
4 Howarda Schatza 20
7 Emilia Fisher 15
7 Wiktoria Machin 15
9 Andy Mahr 12
9 Piotr Lik 12

WIETNAM

Ranga Imię Punkty
1 Matta Sieversa 16

RANKING KRAJOWY ZWYCIĘZCÓW AMATORÓW

AUSTRALIA

Ranga Imię Punkty
1 Daniela Browna 10
1 Kim Douglas 10

BRAZYLIA

Ranga Imię Punkty
1 Luiza Paulo Grinberga 21

BUŁGARIA

Ranga Imię Punkty
1 Juliusz Wasilew 89

KANADA

Ranga Imię Punkty
1 Benny Chung 19
2 Pierrot Tellier-Machabée 10

EKWADOR

Ranga Imię Punkty
1 Amit Misra 10

FINLANDIA

Ranga Imię Punkty
1 Pekka Ala-Pietila 65

FRANCJA

Ranga Imię Punkty
1 Jayeta Floriana 10

NIEMIECKI

Ranga Imię Punkty
1 Judyta Kuhn 59

HONG KONG

Ranga Imię Punkty
1 WAI NOK CHENG 95
2 Ka Hei Więc 37

INDIE

Ranga Imię Punkty
1 ABHISZEK BASAK 100
2 Satheesh Nair 50

IRAN

Ranga Imię Punkty
1 Sara Goli 10

WŁOCHY

Ranga Imię Punkty
1 Marco Pintore 10

JAPONIA

Ranga Imię Punkty
1 Kazuyuki Toriumi 25
2 Koikiego Watanabe 17
3 Inose Yasuo 15

LUKSEMBURG

Ranga Imię Punkty
1 Marka Barthelemy'ego 28

POLSKA

Ranga Imię Punkty
1 Radka von Hirschberga 35

SINGAPUR

Ranga Imię Punkty
1 Swati PS Siddharth Ramaswamy 89
2 Tay Yee Ming 10

SŁOWENIA

Ranga Imię Punkty
1 Tadeja Cerkvenika 10

HISZPAŃSKI

Ranga Imię Punkty
1 Alvaro Lamas Rivas 12

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE

Ranga Imię Punkty
1 Jayakumar MN 27
2 Shyjith Onden Cheriyath 15

ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO

Ranga Imię Punkty
1 JULUS OLDROYD 20
2 Bevila Templetona Smitha 10

STANY ZJEDNOCZONE

Ranga Imię Punkty
1 Pratika Parulekara 40
2 Julio Lucas 16
3 Karta Genna 15
4 Jozuego Smitha 12




Konto Logowanie


OR

Formularz rejestracyjny


OR
18 + 11 =

Wprowadzając kod widoczny w polu, pomagasz programom w korzystaniu z naszych usług. Zapewnia to lepszą wydajność naszych usług.
Zgadzam się, przeczytałem i zaakceptowałem warunki użytkowania i wyrażam zgodę na związanie się wszystkimi jego warunkami.

Klikając „Zgadzam się”, wyrażasz zgodę na Warunki użytkowania i Politykę prywatności One Eyeland oraz otrzymujesz wymagane powiadomienia od One Eyeland drogą elektroniczną.



ZALOGUJ

Zapomniałeś hasła

Poczta Wyślij pomyślnie


Wysłaliśmy Ci link do zresetowania hasła.

Jeśli nie otrzymasz hasła w ciągu 5 minut, sprawdź folder ze spamem.

Jeśli nie ma go w folderze spamu, napisz do nas na adres info@oneeyeland.com i podaj swój adres e-mail użyty do odzyskania hasła.

Aktywacja adresu e-mail

Twój email został pomyślnie aktywowany.

Rejestracja członka

Dziękujemy za rejestrację.

AngielskiChiński (uproszczony)francuskiniemieckiwłoskiJaponkiportugalskiRosyjskihiszpański